Pobjeda i poraz za kraj natjecanja !!!

Kadeti su otputovali na posljednji krug 2.HKRL zapad potvrditi svoj vrlo dobar rad tijekom sezone, što su i ostvarili. Na rasporedu su nam bile dvije utakmice za redom (RK Umag, RK Poreč). Brobenom, brzom, jednostavnom i efikasnom igrom doveli smo 4. plasiranu ekipu lige do situacije da nam cijelu utakmicu gleda u leđa. Furioznim ulazom u drugo poluvrijeme kada nam protivnici čak 12 minuta nisu uspjeli postići pogodak podigli smo prednost na 8 pogodaka razlike da bi u zadnjih 10-ak minuta utakmice priliku dobili dečki koju su manje igrali te utakmica završava rezultatom 21:17.
Nakon 10 minuta pauze počela je utakmica protiv ekipe Poreča u kojoj smo ponajviše zbog ne igranja Filipa Begića (ozljeda šake desne ruke) i mnoštva fulanih “zicera” ostvarili poraz rezultatom 28:21.
najefikasniji su u našim redovima bili marijan Lulić i Ivan Jelić s po 9, Klaudio Bašić sa 7 i Dino Kovačević sa 6 postignutih golova.