Poraz od mladih prvoligaša!!!

U 20. kolu III HRL zapad otputovali smo u Rijeku gdje nas je dočekala druga ekipa Zameta pojačana sa nekoliko standardnih igrača prve ekipe koja se natječe u Premijer ligi. Početak je pokazao vrlo dobru igru u kojoj smo došli do vodstva 1:4 te se držali u egalu cijelo prvo poluvrijeme (5:6, 8:8, 11:11, 16:15) da bi na odmor otišli sa 4 pogotka zaostatka (21:17).

Tijekom drugog dijela su gosti uz nekoliko navrata povećavali svoje vodstvo na 6 razlike (25:19, 30:24, 35:29) no naša bi ekipa smogla snage vratit se na pristojnu razliku (26:23, 31:28) da bi u zadnjih 10 minuta igre domaćini odmakli na plus 11 i ostvarili pobjedu rezultatom 44:33.

U našim redovima najraspoloženiji su bili Jelić sa 8, te Polanec i Žižić sa po 7 pogodaka, dok su kod domaćina to golman Ðurica, zatim Vučko sa 9, Babić sa 7 te Golik i Lončarić, redom prvoligaši, sa po 5 pogodaka.