Dječaci 2006. godišta nastavljaju borbu za treće mjesto.

Borba naše ekipe za treće mjesto na ljestvici se nastavlja. U subotu, 11. svibnja 2019. godine, za protivnike smo imali ekipe Čavla i Mornara Crikvenice. Oslabljeni za veoma bitnog Hrvoja Rukavinu na žalost ostvarili nismo uspjeli pobijediti obje utakmice.

Odsustvo Rukavine onemogućila nam je dodatnu rotaciju na više pozicija, kao i čvrstinu obrane, što se najviše očitovalo na samom kraju utakmice protiv Mornara Crikvenice kada se protivnici nakon 11:11 odvajaju na 14:12. Uspijevamo smanjiti na 14:13, no s dvije uzastopne greške dovodimo ekipu iz Crikvenice u lagodnu poziciju i koje je izvukla 2 boda.

 

RK ČAVLE – RK GOSPIĆ 15:18 (4:6) – Hećimović (7), Jergović (7)

RK MORNAR CK – RK GOSPIĆ 16:13 (8:7) – Jergović (7), Hećimović (3), Orešković (2)