Nikada niste sami.

Članovi Rukometnog kluba “Gospić” još su jednom pokazali veliko srce, te u ovoj božićnoj humanirnoj akciji, u organizaciji Vijeća roditelja, pomogli onima kojima je pomoć potrebna.

Naši rukometaši grupa u Gospiću i njihove obitelji svojim su donacijama prikupili iznos 4800 kuna koji će direktno utjecati na živote 15 osoba. Spomenuti iznos u obliku bonova trgovačkog lanca Lidl u danima oko Božića podijeljen je na dvije obitelji, samohrana majka s petero djece (Klanac) i obitelj sa sedmero djece (Perušić).

Obitelji se od srca zahvaljuju svim članovima kluba koji su sudjelovali u ovoj lijepoj akciji pomaganja, a naši vrijedni roditelji, te članovi i obitelji grupa Udbine, Korenice i Brinja uskoro će slične akcije pokrenuti za pomoć svojim sugrađanima.