Liga Primorsko-goranske županije nam je u nedjelju, 20.1.2019., za protivnike donijela ekipe Senja i Čavla.

Nakon osvojenog zlata na turniru malog rukometa u Biogradu dan ranije, dječaci 2008. godišta su u nedjelju bili uspješni i u ligi Primorsko-goranske županije. Pobjedama protiv RK Čavle i do sada neporažene ekipe Senja ostali smo sami na vrhu tablice bez i jednog poraza.

 

RK GOSPIĆ – RK SENJ 11:6 (6:2) – obrambeno čvrsta utakmica u kojoj smo ipak napadački bili konkretniji i pogotcima Matea Jergovića i Luke Borovca poveli 4:0. Do poluvremena smo zadržali prednost, a utakmicu novim pogotcima Jergovića i Borovca prelomili sredinom drugog poluvremena i ostvarili vrijednu pobjedu od 5 pogodaka razlike. Mateo Jergović i Luka Borovac su postigli po 5 pogodaka, a vrlo dobar je na golu bio Karlo Korečić.

 

RK ČAVLE – RK GOSPIĆ 21:10 – većinu utakmice su na terenu proveli igrači koji nisu ili su manje igrali u prvom susretu. Bez obzira na miješani sastav ostvarili smo uvjerljivu pobjedu. Najefikasniji su bili Josip Ratković i Mateo Jergović s po 4 pogotka.