Dječaci 2004. godišta su odigrali nove utakmice u ligi Primorsko-goranske županije, te pobjedom i porazom “osigurali” 3. mjesto na ljestvici. Poraz od najjače ekipe, RK Trsat I nismo doživjeli kao neuspjeh, dok smo se pobjedom protiv MRK Arba Rab na 3. mjestu ljestvice odvojili od konkurencije. Najefikasniji su bili Ivan Starčević s 12 i Nikola Kovačević s 11 pogodaka, dok je nakon mjesec dana treniranja, u prvoj službenoj utakmici, svoj prvi pogodak postigao naš Jurica Romac.

RK TRSAT I – RK GOSPIĆ 19:14 – lideri prvenstva dolaze do ranog vodstva 5:2, no serijom 3:0 vraćamo utakmicu u egal (5:5) te se na odmor odlazi pri rezultatu 6:5 za protivnika. Kod rezultata 11:11 protivnici odlaze na 15:12 i utakmicu završavaju pobjedom od 5 pogodaka razlike. Tri nerealizirana sedmerca koštala su nas neizvjesne završnice.

RK GOSPIĆ – MRK ARBA 23:14 – početnim vodstvom 5:1 rješavamo pitanje pobjednika. Na poluvrijeme odlazimo pri vodstvu 13:5, da bi utakmicu priveli kraju sa 9 pogodaka razlike.