U srijedu, 9. studenog 2022. godine, pomlađena seniorska momčad RK „Gospić“ koju su sačinjavali dječaci U15 i U17 odigrala je u Senju četvrtfinale Kupa Hrvatske protiv RK Senj.

Županijski rivali pokazali su se prejakima za mlade rukometaše koji su napravili svoje prve seniorske korake.

Od početka susreta Senjani su bili kvalitetniji i jači od Gospićana ispred kojih je još puno rada i dokazivanja. Na poluvremenu rezultat je bio 21:7 na strani domaćina. U nastavku utakmice tempo je ostao isti. Truda nije nedostajalo, ali su mladost i neiskustvo igranja seniorskih utakmica doveli do poraza 44:15.

Zasigurno je ovo bilo iskustvo koje je igračima i treneru dalo uvida u potencijale kojima raspolažu i nedostacima na kojima moraju raditi.

RK SENJ – RK GOSPIĆ 44:15 (21:7) – Stilinović (4), Milković P. (3), Hećimović (2), Jergović I. (2), Bukovac (1), Čačić (1), Kristić (1), Marković (1)