U nedjelju, 6. studenog 2022. godine, odigrane su utakmice 2. i 7. kola 1. HRL Zapad protiv ekipa Ogulina i Arbe Rab. Mladi rukometaši trenera Mateja Udiljaka odigrali su neriješeno protiv Ogulina i upisali prvi bod na tablici, dok se ekipa s Raba pokazala prejakom za početnike u ligaškom natjecanju.

Prvu su utakmicu dječaci Gospića otvorili pogotkom, ali je protivnička ekipa nakon 9. minute preuzela vodstvo i na poluvremenu bila u plusu za 4 pogotka (10:6). Nakon predaha, na krilima Milana Pintara sa 6 postignutih pogodaka, Gospićani su preokrenuli rezultat. Do kraja susreta igrala se napeta utakmica koja je pogotkom Roka Marasa par sekundi prije sučeva zvižduka završila izjednačenim rezultatom 17:17.

Vršnjaci s Raba utakmicu su otvorili serijom 10:0 i time odredili tijek utakmice. Dječaci Rukometnog kluba „Gospić“ do kraja prvog dijela uspjeli su postići tek tri pogotka pa se na predah otišlo sa zaostatkom 3:11. U nastavku susreta igra ekipe Arbe ostala je kvalitetnija, a maleni Ličani, iako je vratar Niko Milković obranio čak 4 sedmerca, ostali su bez bodova i utakmicu završili porazom 7:20.

Dječaci U11 na trenutnoj su tablici na 8. mjestu, s 2 odigrane utakmice, 1 porazom, 1 neriješenim rezultatom i 1 osvojenim bodom.

RK GOSPIĆ – RK OGULIN 17:17 (6:10) – Pintar (6), Ratković (2), Šolaja (2), Vrkljan (2), Maras R. (2), Kukuruzović (2), Borovac (1)

RK GOSPIĆ – MRK ARBA RAB 7:20 (3:11) – Šolaja (3), Mahmutović (1), Kovačević (1), Pezelj (1), Maras R. (1)