Porazi dječaka U17.

U Rijeci su se u subotu, 4. prosinca 2021. godine,  u kategoriji dječaka U17 u sklopu 6. kruga 1.HRL zapad odigrale nove utakmice.

Za protivnike smo imali ekipe Kozale i Buzeta, a na susrete smo otputovali bez najboljih igrača Luke Marasa i Nikole Kovačevića (blage ozljede), te još nekoliko odsutnih igrača. U tako okrnjenom sastavu u kojem su glavnu riječ većinom držali oni dvije do tri godine mlađi uspjeli smo odigrati vrlo dobre utakmice, te smo u konačnici morali  priznati da su s pobjede ipak bile predaleko.

Nove prilike za pozitivni rezultat slijede nam već naredni vikend kada u Senju igramo utakmice 7. kruga proitv RK Senj i RK Mornar Dramalj-Crikvenica.

 

MRK KOZALA – RK GOSPIĆ 27:20 (16:12) – Milković (5), Hećimović (4), Jergović (4), Devčić (3), Čačić (2), Ratković (2)

RK GOSPIĆ – RK BUZET 20:36 (8:17) – Jergović (6), Hećimović (3), Devčić (3), Crnković (3), Čačić (2), Mahmutović (1), Ratković (1), Milković (1)