Dječaci 2006. godišta su u Karlovcu odigrali utakmice 9. kruga 1.HRLDA zapad.

Put Karlovca smo otputovali u subotu, 29.2.2020. godine, te odigrali utakmice protiv RK Dubovac-Gaza i RK Š.R. Karlovac.

U prvu utakmicu protiv Dubovac-Gaze smo ušli uspavano i nesigurno što je protivnik iskoristio i poveo 2:1. Ubrzo smo se trgnuli, odradili nekoliko dobrih obrana i pogotcima Jergovića (3), Balena (2), Hećimovića (1), Oreškovića (1) i Čačića (1) napravili seriju 8:0 (9:2). Bilo je to razdoblje u kojem smo prelomili utakmicu. U nastavku smo se odvojili i na 10 pogodaka razlike (18:8, 22:12, 24:14) te ostvarili pobjedu rezultatom 24:16.

Nakon nekoliko minuta odmora uspijedio je susret s puno jačim Karlovcem u kojem gotovo cijelo vrijeme nismo mogli računati na Jergovića (ozljeda prsta), a hendikep je još veći budući u ekipi zbog bolesti njije bilo ni Suknaića. Karlovčani su se od početka utakmice postavili autoritativno, preuzeli vodstvo 3:1, 5:2, 8:3, a na odmor otišli s 4 pogotka prednosti (14:10). Nepromijenjena situacija bila je i u nastavku. Nismo se uspjeli nametnuti, te smo ostvarili poraz 25:20.

RK GOSPIĆ – RK DUBOVAC-GAZA 24:16 (13:6) – Jergović (5), Balen (4), Hećimović (3), Kolić (3)

RK Š.R. KARLOVAC – RK GOSPIĆ 25:20 (14:10) – Hećimović (9), Domazet (3), Balen (3), Orešković (2), Miškulin (2)