Sezona može početi.

Seniorska ekipa dobila je novo pojačanje pred početak sezone 2021./2022. Natjecanje u prvoligaškom društvu zahtijeva veliku mogućnost rotacije na svim, a pogotovo na vanjskim pozicijama. 

Dražen Petrović posljednji je igrač koji će pojačati ekipu upravo na spomenutim pozicijama što treneru Paveliću daje mogućnost još veće rotacije na najbitnijim napadačkim i obrambenim mjestima. 

Dražen je kineziolog, rođen 23. ožujka 1996., rukometom se počeo baviti s 5 godina u RŠK Mini Sunce (Biograd). U karijeri velikog rukometa prošao je sve selekcije RK Biograd, te je dva puta bio pozvan i u kadetsku rukometnu reprezentaciju Hrvatske, a kao kadet je igrao i za reprezentaciju Dalmacije. S 21 godinom pojačao je RK Metković u 1.HRL jug, a u sezoni 2017./2018. je s RK Biograd sudjelovao u povijesnom uspjehu kluba u kojem je ekipa osvojivši 2. mjesto u 1.HRL jug ostala korak kratka za ulazak u Premijer ligu.

Petroviću želimo puno sreće i uspjeha u našem klubu.