Ostanak Ante Sakića jedno je od najvećih pojačanja.

Premijerligaš i 203 cm visoki Ante Sakić je ekipu pojačao početkom proljetnog dijela sezone 2019./2020. u kojem je bio izuzetno važna karika u pobjedama protiv izravnih konkurenata za osvajanje 1. mjesta, a njegov ostanak u ekipi i ove sezone u drugoligaškoj konkurenciji je jedno od najvećih pojačanja za ekipu.

Sakić se rukometom počeo baviti u Biogradu s 12 godina, a sa seniorima je osvojivši 3.HRL jug, pa preko 2.HRL jug uspješno nastupao u 1.B HRL jug. Odlične igre na poziciji kružnog napadača i u sredini obrane nisu ostale nezapažene te odlazi u Premijer ligu gdje nastupa za RK Marina Kaštela te igra 1/4 finale kupa protiv RK PPD Zagreb. Povratkom u Biograd odmah osvaja 2.HRL jug i ponovno nastupa u 1.B HRL jug, no iste godine zbog lošijeg međusobnog omjera s Karlovcem ne uspijeva osigurati osigurati novo nastupanje u Premijer ligi, eliti Hrvatskog rukometa.

Anti želimo puno sreće u našem klubu, te mu želimo uspjehe koji su ga pratili čitavu karijeru.