Trenerima mlađih uzrasta priključio se i naš igrač Ivan Brajković.

Ivan je dugogodišnji član kluba i seniorski igrač rođen 20. ožujka 1997. godine. Nakon upisanog fakulteta u Gospiću počeo je iskazivati želju za trenerskim poslom. Nekoliko odrađenih trenerskih zamjena i osvajanje 2. mjesta s drugom ekipom 2008. godišta na svom prvom turniru (Božićni turnir Opatija 2017), te izuzetno razumijevanje i odnos prema djeci obvezao nas je pozvati ga u trenerski posao.

Grupu dječaka i djevojčica 2009./2010. godišta voditi će zajedno sa Zvonimirom Kneževićem koji će ga uvesti u organizacijski dio i pripremiti za što kvalitetnije vođenje ekipe kako bi sljedeće sezone grupu vodio samostalno.

Želimo se zahvaliti i dosadašnjem treneru navedene grupe, Ivici Valentiću, koji zbog previše privatnih obveza više nije bio u mogućnosti odrađivati trenerski posao, ali ostaje dio našeg tima, te će nam pomagati i uskakati kada to bude bilo potrebno.

Ivane, želimo ti puno uspjeha u radu i da ostaneš s nama što duže.