Kako bi se pomoglo malom Patriku organiziran je humanitarni izlazak koji se u petak 4.4.2014. godine odvijao u Bizzare Clubu u Gospiću uz DJ Vrxx-a. Dobrovoljni prilozi stavljali su se u posebnu kutiju, na ulazu je bio veliki papir na koji su svi prisutni mogli napisati riječi podrške za oboljelog Patrika, cijene pića su bile snižene.

Naši seniori su sudjelovali u ovom događaju uz poruku podrške RUKOMETNO SRCE KUCA ZA TEBE!

Ovo je Patrik ,rođen je 07.06.2004. Dijete koje je do nedavno uživalo igrajući košarku i nogomet, a sada živi u bolničkoj sobi i prolazi kroz cikluse kemoterapija koje traju i trajat će. Krv vadi svaki dan, a punktiraju ga svaki drugi tjedan. Najviše mu nedostaje sestra koja ga ne smije posjećivati, a kad ga doktori puste kuci na dan ili dva kako bi se malo napunio pozitivom, njih dvoje se nadu umaskirani kako se njemu ne bi narušio imunitet. Nedostaje mu učiteljica i razred, čak su mu draže školske brige od dosadnih bolničkih zidova. Uz malo volje i ljubavi njegovih najmilijih, ali i onih koji ga ne poznaju, možda Patrik uskoro stane na noge i opet zakuca koš iz prve.