Svakom članu kluba osiguran je klupski kalendar za 2018. godinu.

 

Kalendarsku godinu 2017. završavamo s 261 članom za koje smo i ove godine uspjeli smoći sredstva i svakom osigurati kalendar kluba za 2018. godinu. Jedan od zadataka kluba je da se sva djeca članovi kluba, ali i oni odrasli osjećaju ponosno, te da svi zidove svoje sobe, kuće ili stana mogu ukrasiti “dragocjenim komadom papira” koji će ih učiniti ponosinima, prikazati njihovu pripadnost jednoj velikoj grupi i ljubav prema našem prelijepom sportu.

Već tradicionalno, za roditelje onih najmlađih, su, uz dodjelu kalendara, organizirane i prezentacije rukometa kojima smo djeci pružili mogućnost da ponosno predstave sva svoja znanja kojima su ih treneri naučili, a roditeljima da jednako veselo i ponosno vide svoju djecu u onome što najviše vole.