Mladi gospićki rukometaši pobijedili su riječke vršnjake sa 15:8.


licke-novine@licke-novine.hr
www.licke-novine.hr

Javlja Luka Matanić

RIJEKA – Nakon nedavnog nastupa mlade FS Velebit iz Pazarišta u Viškovu za Dan općine, danas je bilo i sportsko predstavljanje.

Mladi rukometaši i rukometašice RK Gospić godište 2004/2005. nastupili u sportskoj dvorani 3. maj u Rijeci. Igra, zajedništvo i navijanje jednih za druge ostalo je zapaženo, a posebno glasno i ponosno navijanje “Gospić, Gospić”.

A kako kažu, “prvo pa muško”, Gospićani su pobijedili RK Čavle rezultatom 15:8. Veselje i zadovoljstvo, ali i lički ponos, bio je prepoznatljiv kako kod igračica i igrača, tako i trenera pobjedničkog tima Zvonimira Kneževića. Ovo su promotori Gospića i Like, lička kulturna i sportska budućnost mladih, ponosne Ličanke i Ličani. Roditelji, obitelji, treneri, grad Gospić, Lika i svi mi Ličani možemo se i moramo ponositi ovakvim promotorima Like i u drugim županijama. Kako kažu rukometaši, “privilegija nam je igrati u dresu sa imenom Gospić”,
a samo riječi hvale trenerima, tajniku kluba Vanji Antiću i predsjedniku koji je dogradonačelnik Gospića Ivanu Biljanu.