Održan je (subota 6.5.2017.) turnir u malom rukometu u Senju. Na “Malom Uskoku 2017” je od ukupno 32 sudjelovalo 7 naših ekipa. Dečki 2008. godišta su osvojivši 1. mjesto bili najuspješniji, dok su ih slijedili vidno oslabljeni dječaci 2007. godišta koji su osvojili 2. mjesto.

 

Na turnir smo došli s preko 50 najmlađih igrača koji su bili podijeljeni u 7 ekipa, 1 ekipa djevojčica 2006., 2 ekipe dječaka 2007. i 4 ekipe dječaka 2008. godišta. Nakon brojnih ove godine odrađenih turnira u kojima se nekoliko naših ekipa plasiralo u samu završnicu, to se ostvarilo i na ovom turniru u Senju. Naime, čak 3 naše ekipe u kategoriji 2008. godišta su se plasirale u 1/4 finala što je zaista potvrda velikog talenta naših klinaca i odličnog rada trenera.

Dječaci 2008. godišta su bez veoma bitnih Karla Korečića i Luke Borovca završili turnir bez poraza i osvojili 1. mjesto. Ivan Borovac proglašen je za najboljeg igrača, dok je Mateo Jergović sasvim zasluženo pronašao svoje mjesto u najboljoj ekipi turnira.

Kod dječaka 2007. godišta su nedostajala dva veoma važna startera, no i bez Vedrana Hećimovića i Matije Bukovca dečki su odradili odličan turnir, no na žalost tijesno poraženi u finalu osvajaju 2. mjesto. Fran juraj Rukavina proglašen je za najboljeg golmana, a u najbolju ekipu uvršten je odlični Ivan Pavelić.