Ciljevi su tu da se ostvaruju.

Sustavan i organiziran dogogodišnji rad doveo nas je u situaciju da uspijevamo ostvariti sve zacrtane ciljeve. Ulaganje u trenere i briga da našim članovima ponudimo što kvalitetniju rukometnu i životnu poduku dovela nas je u situaciju da možemo i dalje rasti, širiti se.

Nakon što rukometne grupe na Udbini uspješno djeluju protekle tri godine odlučili smo se na korak više, pokretanje rukometnih grupa u Korenici i Brinju. Odlična priprema, a kasnije i realizacija, navedenih projekata pokazala se kao pun pogodak, te su rukometne grupe na novim područjima zaživile u svom gotovo punom obujmu.

Rukometni klub “Gospić” u Gospiću okuplja 210, na Udbini 56, a u Korenici 59 članova, dok u Brinju rukomet trenira 29 mladih rukometaša od vrtićke dobi pa do 4. razreda osnovne škole.

Ukupno je to povijesni broj članova koji djeluju u klubu, broj 354, a ponosni smo na svakoga od njih.