Ekološka udruga LEA i Lička kuća “Zera rust`ke” priključili su se akciji prikljupljanja i povrata ambalaže koju provodi naš klub.

 

Održavanjem kros utrka “Kros Jasikovac 2017” sudionici i ostali gledatelji su utažeći žeđ “ostavili” veliki broj plastičnih boca. Vrijedne ruke naših članova su u dogovoru s organizatorima (LEA – Lička ekološka akcija) sakupile ambalažu kako bi se očistio okoliš, poradilo na ekološkoj osviještenosti najmlađih, te prikupila određena sredstva. Lička kuća “Zera rust`ke” i njezin vlasnik Ivica Rudelić velikodušno su podržali akciju, te dali svoj doprinos u povratu ambalaže.

Akcijom je vraćeno 367 boca što nam je osiguralo 183 kune i 50 lipa. Novci su, kao i do sada, ubačeni u kasicu našega kluba u Super Konzumu, Zagrebačka 18. 

Prikupite ambalažu, odradite povrat te nam pomozite u djelovanju naših najmlađih.

Hvala svima na pomoći i podršci.