Veliki uspjesi naših najmlađih (2006. 2007., 2008. godište i mlađi) uzrasta također su “osvanuli” u novinama, sportskom prilogu Novog lista, Viktoriji.

Na turniru u Čavlima (vikend 18./19.3.2017. godine) sudjelovali smo s rekordnih 10 ekipa dječaka i djevojčica. Odlični rezultati (dječaci 2006. – 3. mjesto, dječaci 2007. – 2. mjesto, dječaci 2008.- 1. mjesto) našli su svoje mjesto i u navedenim novinama.

Zaista smo jako ponosni na sve naše uzraste i članove budući da iz vikenda u vikend svojim odličnim predstavama na parketu, ali i ponašem izvan njega na najbolji mogući način prezentiraju naš Gospić i mukotrpni rad u rukometu.. Tijekom proteklih godina promijenili smo način razmišljanja ljudi i ekipa gdje svi “žele izbjeći” naše ekipe za protivnika te maksimalno respektiraju i dive se radu u našem klubu.