Posljednji turnir sezone odigran je u Ogulinu, a u Gospić se vraćamo s jednim zlatom i jednom broncom, iako su nas milimetri dijelili od još jednog trećeg mjesta.

 

Nedjelja, 11.6.2017., je bila rezervirana za 6. bajkoviti turnir “Tintilinić 2017” na kojem su se natjecali dječaci 2006 i 2007. godišta. Od naše 4 ekipe, dvije su se našle među osvajačima medalja, dok je trećaoj bronca izmakla za dlaku.

U 2006. godištu smo nakon grupne faze u borbu za medalje ušli s obje ekipe. Ekipa Gospić 1 se plasirala u finale i nakon uvjerljive pobjede u grupi (12:7) ipak tijesno sa 8:7 pobijedila ekipu Zadra i osvojila zlatnu medalju. Za 3. mjesto se borila naša druga ekipa koja je u tijesnoj završnici na žalost posustala i ipak bila poražena od Ogulina (7:5), koji nam je tako vratio za poraz u grupi (12:10). Ivan Jergović i Milan Hodak sasvim su zasluženo uvršteni u najbolju ekipu turnira.

Naše dvije ekipe i konkurenciji 2007. godišta su se također plasirale u polufinale, no obje bile poražene (Karlovac i Zadar). U međusobnoj borbi za broncu bolja je bila ekipa Gospić 1 koja je pobijedila rezultatom 9:4. U najbolju ekipu uvršten je Matija Bukovac.

Pohvale svim našim igračima na velikoj borbi. Druga ekipa 2006. godišta je pokazala vidljiv napredak, a pohvale idu i drugoj ekipi u 2007. godištu koja se plasirala u polufinale iako su ju činili dečki 2008. i 2009. godišta.