Nakon odmora od prošle, došlo je vrijeme za okupljanje igrača koji će konkurirati za sastav u sezoni 2009./2010. u kojoj će se Rk Gospić natjecati u nižem rangu, u 3. ligi Zapad. Okupljanje ili prozivka igrača zakazana je za 1.8. (subota) u 20 sati u prostoriji kluba u KIC – u, dok treninzi počinji 3.8. (ponedjeljak) u večernjim satima.

Na okupljanju će se razgovarati o statusu nekolicine igrača, te bi na istom trebali prisustvovati sljedeći:

Antić Vanja, Brkljačić Marko, Caga Marko, Došen Goran, Durdov Josip, Jelić Marijan, Krpan Dario, Landek Antun, Margaretić Igor, Marković Božo, Pavelić Mate, Pavelić Nikola, Pleša Denis, Radaković Igor, Starčević Jurica, Šimić Marko, Štimac Mile, Udiljak Matej i Župan Damir.

Do kraja tekućega tjedna bi se trebao sastati izvršni odbor kluba na kojemu bi se trebala riješiti pitanja koja su za sada najbitnija, a to je pitanje trenera, te hoće li ekipu sastavljati navedeni dečki ili će se ići u dovođenje igrača sastrane, ali i mnoga ostala pitanja koja su izuzetno bitna za rad kluba i podmlatka, od kojih je najvažnije financiranje.

Više o svemu bi trebali znati sljedeći tjedan.