Dječaci U11 (2010./2011.) trenera Zvonimira Kneževića nastavljaju očaravati svojom igrom i rezultatima. Nove susrete odigrali su u subotu, 12. ožujka 2022. godine, kada su u Karlovcu imali nove obveze u okviru 1. HRL jug u kojoj drže prvo mjesto.

Uz RK Rudar Adria Oil i RK Viškovo protivnik je bila i ekipa Karlovca, a taj je susret bio pravi derbi budući su obje ekipe do toga trenutka bile neporažene i uvjerljive u svojim dotadašnjim utakmicama.

Derbi utakmica Gospića i Karlovca bila je prva u nizu tri susreta. Odličan pristup obje ekipe donio je pravu, mušku napetu utakmicu u kojoj su igrači Gospića ipak pokazali kvalitetniju, sigurniju i konkretniju igru i u obrani i u napadu te ostvarili vrijednu pobjedu koja će svakako dodatno utjecati na samopouzdanje ekipe i igrača kao pojedinaca.

Uslijedila su dva nešto lakša susreta protiv Rudara Adria Oil i Viškova u kojima su priliku dobili svi igrači koje je trener Knežević imao u svom rosteru. Nove visoke pobjede zadržale su ekipu u ovosezonskom nizu neporaženosti u kojem je u 1. HRL zapad u 7 utakmica ostvareno 7 pobjeda i uz gol razliku 173:68 osvojeno maksimalnih 14 bodova.

RK Š.R. KARLOVAC – RK GOSPIĆ 9:14 (5:8) – Stručić (8), Tomljenović (2), Pajtl (2), Sarić (1), Ratković (1)

RK GOSPIĆ – RK RUDAR ADRIA OIL 22:13 (12:6) – Stručić (6), Tomljenović (4), Sarić (3), Asić (2), Brozičević (2), Bujdo (1), Kukuruzović (1), Župan (1), Vukelić (1), Pintar (1)

RK VIŠKOVO – RK GOSPIĆ – 9:25 (6:11) – Stručić (6), Tomljenović (5), Bujdo (5), Sarić (2), Asić (2), Pajtl (1), Špoljarić (1), Župan (1), Vukelić (1), Pintar (1)