Djevojčice U12 nastavljaju s odličnim predstavama.

Trenerica Antonija Matić je sa svojim djevojčicama U12 (2009./2010. godište) odigrala posljednje dvije utakmice ove ekipe i cijeloga kluba u 2021. godini. Igralo se u Svetoj Nedelji, a 3. krug nam je za protivnice donio ŽRK Sloga Sv. Nedelja i ŽRK Udarnik.

Bila je to još jedna izvrsna nedjelja (19. prosinac 2021.) u kojoj su mlade rukometašice ostvarile dvije visoke pobjede.

Prva utakmica protiv domaćina prošla je u nešto ležernijem tonu u kojem su sve igračice dobile određenu minutažu, a za najbolju naše ekipe izabrana je Nika Ivančić.

Ona u kojoj smo snage odmjerili protiv ekipe Udarnika bila je puno ozbiljnija, ali nova pobjeda s više od 10 pogodaka razlike vratila nas je na pobjedničke staze. Za najbolju igračicu proglašena je Sara Vukelić, naša slavljenica koja je u rukometnom tonu proslavila svoj 12. rođendan.

Nadamo se da su spomenute pobjede nakon tijesnog poraza od Sesveta (38:37) i visokog od RK Lokomotiva Zagreb, najbolje ekipe možda i u cijeloj Hrvatskoj, početak jednog pozitivnog niza za kojega želimo da potraje do kraja sezone.

 

ŽRK SLOGA – RK GOSPIĆ 11:36 (1:21) – Ivančić (8), Rukavina (8), Vukelić (7), Gučanin (6), Grdošić (3), Kulaš (1), Gergi (1), Zec (1), Vukelić M. (1), 

RK GOSPIĆ – ŽRK UDARNIK 29:18 (13:8) – Rukavina (8), Kulaš (7), Ivančić (5), Vukelić (5), Gučanin (3), Grdošić (1)