Na svečanoj dodjeli najboljih sportaša u Ličko- senjskoj županiji za 2013. godinu koja je organizirana u konferencijskoj sali Kulturno-informativnog centra u Gospiću s početkom u 12 sati okupili su se najbolji sportaši naše županije. Među njima je bio i naš Vanja Antić kojemu je pripala nagrada za poticaj i razvoj sporta. Ovo je još jedno osobno priznanje našem članu, ali i “glasni povik” odobravanja ljudi koji upravljaju sportom u županiji cijelom ovo projektu koji je naš klub pokrenuo.

GALERIJA SLIKA

 

O najboljim sportašima Ličko-senjske županije u 2013. godini

 

Prenosimo s portala:

LIKAPLUS: Izbor najboljih sportskih rezultata za 2013. godinu

GLASGACKE: Dodjele nagrada sportašima Ličko-senjske županije za postignuća u sportu u 2013. godini

Danas u Gospiću, u KIC-u, u 12 sati održala se svečanost dodjele nagrada sportašima Ličko-senjske županije za postignuća u sportu u 2013.godine. Nagrade i priznanja u sportu dodjeljene su službeno i prema protokolu izabrane od strane legitimnih tijela Saveza športova Ličko-senjske županije.

Nagrade je dodjelila zamjenica župana ličko-senjskog  Ivana Tomaš, te se obratila nazočnima prigodnim riječima.Osvrnula se na teško stanje u županijskom sportu koje ga prati koliko je i ona u mandatu – godinu dana, izražava žaljenje, te je napomenula da isto ide na sramotu svima nama. Iskreno se nada da će se situacija što prije razriješiti, kako bi se sportski programi mogli kvalitetno realizirati, što sada nije slučaj.

Izvršni odbor Saveza športova Ličko-senjske županije je između pristiglih nominacija za najuspješnije u športu u 2013. izabrao slijedeće:

NAJUSPJEŠNIJI U ŠPORTU LIČKO-SENJSKE ŽUPANIJE

U 2013. GODINI SU:

NAGRADA: DODJELJUJE SE: NA PRIJEDLOG:

PRIZNAJNE – POTICAJ RAZVOJA ŠPORTA:

VLADO BRKLJAČIĆ – ŽKK „GOSPIĆ“ – GOSPIĆKI ŠPORTSKI SAVEZ

-ZORAN MRKONJIĆ – NK „GOSPIĆ ’91“ – GOSPIĆKI ŠPORTSKI SAVEZ

ŠIMUN MATIJEVIĆ – GOSPIĆKI ŠPORTSKI SAVEZ

MARIN BADURINA – TK „NOVALJA“ – IZVRŠNI ODBOR

VANJA ANTIĆ – RK “GOSPIĆ” – IZVRŠNI ODBOR

NAJVEĆA NADA U ŠPORTU (Ž) – ANDREA CRNIĆ – TK „GACKA“ – TS LS ŽUPANIJE

NAJVEĆA NADA U ŠPORTU (M) – ANDRO JANČIĆ – BK „SENJ“ – ZŠ GRADA SENJA

NAJBOLJA SPORTAŠICA – GORDANA DEVČIĆ – ŽKK „GOSPIĆ“ – GOSPIĆKI ŠPORTSKI SAVEZ

NAJBOLJI SPORTAŠ – MARIN JANČIĆ – BK „SENJ“ – ZŠ GRADA SENJA

NAJBOLJI ŽENSKI ŠPORTSKI KLUB – ŽKK „GOSPIĆ“ – GOSPIĆKI ŠPORTSKI SAVEZ

NAJBOLJI MUŠKI ŠPORTSKI KLUB – MNK „LIKA ŠPORT“ – GOSPIĆKI ŠPORTSKI SAVEZ

TRENER GODINE LSŽ – VESELIN LAKIĆEVIĆ – VESKO – BK „SENJ“ – ZS GRADA SENJA

ŽIVOTNO DJELO U ŠPORTU – MILAN DEVČIĆ – NK „GOSPIĆ ’91“ – GOSPIĆKI ŠPORTSKI SAVEZ

Gospić, 28.03.2014.g.

Predsjednik:

Milan Radošević