Ekipiranje seniora za 2. HRL zapad se nastavlja.

Drugoligaški rukomet zahtijeva širinu igračkog kadra, a roster naše ekipe na poziciji kružnog napadača jači je za Ivana Matulovića koji je nastupao za RK Vodice, te će u sezoni 2020./2021. braniti boje našega kluba.

Matulović nam dolazi iz Šibenika gdje se rukometnom počeo baviti sa svega 8 godina te je prošao sve omladinske selekcije toga kluba. Svoj rukometni talent je u konkurenciji seniora počeo pokazivati sa 16 godina kada je debitirao i natjecao se u 2.HRL jug. S 19 godina je pojačao RK Vodice te s njima kao član prve postave ostvario povijesni uspjeh kluba osvajanjem prvog mjesta u 2.HRL jug i natjecanjem u 1.B HRL.

Ivanu želimo puno sreće, ustrajnosti i uspjeha u našem klubu, da ponovno zaigra u 1.B HRL.