Odgojno – obrazovni poraz !!!Krenuli smo u Crikvenicu kako bi se vidio pristup ekipa viših liga (1.HRL) i kako bi se na taj način igrači motivirali za daljnji rad te da bi vidjeli gdje smo kao pojedinci ali i kao ekipa u odnosu na jače protivnike. Nakon odličnih 25 minuta (13:11) slijedi veliki pad u igri koji rezultira jako nepovoljnim konačnim rezultatom. na samom početku utakmice ozlijedio nam se Marijan Jelić (izvrnuće zgloba desne noge) te smo ostali jako zakinuti na vanjskim pozicijama i u obrani. Igor Radaković je vukao cijelo prvo poluvrijeme i napadački bio naš uvjerljivo najbolji igrač dok se motivirani Mate Pavelić lavovski borio na crti postigavši nekoliko golova i iznudivši mnoštvo sedmeraca, a tu je bio i odlični mladi golman Martin Kolačević koji je u prvom dijelu skupio nekoliko odličnih obrana. U drugom dijelu je do izražaja došla puno bolja fizička pripremljenost domaćina koji su koristili naše greške i napadačku neefikasnost kroz mnoštvo kontri.