Tijesan poraz u prvoj domaćoj pripremnoj utamici !!!

Nakon napornih treninga i humanitarnog turnira u Ogulinu uslijedila je i prva domaća pripremna utakmica. U gospić nam je došla ekipa Arbanasa iz Zadra.
U minimalnom porazu rezultatom 34:35 nije se moglo vidjeti lijepog rukometa, čak je izostala neka pretjerana borbenost, teške su noge, umor je prisutan, ali doći će sve na svoje. S 15-ak minuta igre uspješno nam se predstavio i novi igrač Aleksandar Antić koji je postigao 1 pogodak, dok su Šimić, radaković i Antić odigrali svoje prve minute nakon oporavka od ozljeda.

Nakon početnog vodstva 3:0 gosti love priključak (8:8) te kasnije prelaze i u vodstvo(12:14, 16:21, 22:26). Uspjevamo anulirati njihovu prednost te preći u vodstvo (33:31), no gosti serijom 4:0 odnose pobjedu.

U našim redovima su najefikasniji bili M. Jelić sa 12, Pavelić sa 6, te I. Jelić i Radaković sa po 5 postignutih golova.