“Jesen u Lici” dobila je dašak sporta.

Minuli vikend održala se 23. Jesen u Lici koja je unatoč epidemiološkoj situaciji nastavila svoju dugogodišnju tradiciju. Gospić je od petka, 1. do 3. listopada 2021. (petak – nedjelja) još jednom bio centar županijskih, a možda i državnih događanja. Dio manifestacije i jedan od brojnih izlagača svojih proizvoda i artikala po prvi puta u povijesti sudjelovao je i Rukometni klub “Gospić”.

Štand smješten na odličnom mjestu bio je pun personaliziranih artikala kluba, a crvena, bijela i plava boja dominirale su i dale dašak svježine našem prostoru.

Grb i slogani kluba “I love RK Gospić”, “Svi za jednog, jedan za sve”, “Budi i ti jedan od nas, budi rukometaš” mogli su se vidjeti na svakom ponuđenom artiklu, a svim posjetiteljima bila je dostupna velika ponuda školskog pribora, čarapa, zaštitnih maski, ručnika, kratkih majica i drugih sitnica.

Vijeće roditelja i ovaj je ispit položilo s odličnim, te klubu osiguralo predstavljanje pred tisućama posjetitelja iz cijele Hrvatske.