Već treću godinu zaredom Rukometni klub „Gospić“, u suradnji s Društvom „Naša djeca“ grada Gospića, daruje školski pribor s oznakama kluba svim prvašićima na području grada Gospića. Ove godine donirali smo 140 bilježnica, fascikala i drvenih bojica.

Projekt „Gospić u očima djece“ financiran je od strane grada Gospića, a provode ga vrijedni volonteri DND-a Gospić. Za svakog mališana koji započinje novo poglavlje svog života, osnovnoškolsko obrazovanje, prvi dan u školi veliki je događaj. Vrijedni pokloni na njihovim školskim klupa zasigurno će izmamiti osmjehe na lica i olakšati im taj pomalo stresan, ali nadasve uzbudljiv dan.

Veselimo se što će i naši školski artikli biti dio šarenih paketića koji će se naći u učionicama prvih razreda OŠ dr. Jure Turića u Gospiću, OŠ Klanac Pazarišta i OŠ dr. Franje Tuđmana u Ličkom Osiku.

Svim prvašićima, kao i svim ostalim đacima, želimo uspješnu novu školsku godinu.