Minuli vikend je na rasporedu bio turnir u Čavlima na kojem smo sudjelovali s 13 ekipa i stotinjak članova.

Uz već spomenute i objavljene obveze starijih grupa, subota i nedjelja (24. i 25.3.2018. godine) bile su rezervirane i za 6. međunarodni turnir u Čavlima. Na turniru smo, od ukupno 75 ekipa, sudjelovali s njih 13 čime je oboren i naš rekord s brojem ekipa s kojima smo do sada sudjelovali na turnirima.

U subotu, 25. ožujka 2018. godine, na rasporedu su bile utakmice dječaka. Sudjelovali smo s 9 ekipa, a dvije su bile nagrađene za svoje uspjehe. Ekipa 2009. godišta je bez poraza osvojila prvo mjesto, dok je dječacima 2008. godišta isti uspjeh “oduzeo” rulet šesteraca protiv Vučića.

U 2009. godištu u najbolju ekipu turnira su izabrani naši Vito Maras i Mateo Tonković Javorina, dok je u 2008. godištu to bio Mladen Marković.

 

Djevojčice su nastupale u nedjelju (25.3.2018. godine), a sudjelovali smo s 4 ekipe. Ekipa 2008. godišta je zauzela 4. mjesto, a Marta Šulentić je svojim igrama zaslužila nagradu na za najbolju ekipu turnira. Djevojčice 2009. godišta su se u finalu, nakon pobjede u grupi, ponovno susrele s ekipom Primorske škole rukometa, no ovoga puta nisu uspjele pobijediti. Ostale tri ekipe su zauzele 5. i 9.mjesto. U najbolju ekipu uvrštena je Nika Ivančić.

 

Želimo se zahvaliti Rukometnom klubu “Čavle” (organizator) na gostoprimstvu i čestitati na zaista odličnoj organizaciji. Vidimo se i sljedeće godine.