U 15. kolu smo u Gradskoj sportskoj dvorani u Gospiću ugostili ekipu Mornar Dramalj-Crikvenica II.

Vikend 7./8. ožujka 2020. godine je između svih ostalih rukometnih događanja bio rezerviran i za novu seniorsku utakmicu u kojoj smo tražili nastavak pozitivnog niza i zadržavanje prvog mjesta.

Subota, 7. ožujka 2020. godine, okupila je na tribinama nešto više od 200 rukometnim znatiželjnika koji su još jednom odlučili podržati svoje rukometaše da dođu do 12. pobjede u nizu. Protivnik je bio RK Mornar Dramalj-Crikvenica II.

Od prve sekunde veoma ozbiljan pristup i uraganski početak donio nam je golovima Pavelića (2), Kovačevića (1), Jelića (2), Suknaića (4), Antića (1) i Vukelića (2) prednost 12:2 u 15. minuti susreta kojom smo praktički riješili pitanje pobjednika.

Veoma brzo krenuli smo s rotacijom igrača na svim pozicijama no bez obzira na to zadržali 10 pogodaka prednosti nakon prvih 30 minuta utakmice (17:7).

U nastavku je tempo malo pao, naša ekipa na terenu sastavljena uglavnom od mlađih kadeta (2004./2005. godište) bez šutera nije uspijevala naći napadačka rješenja te gosti smanjuju prednost (20:12, 21:14, 21:15). S par izmjena sredinom drugog poluvremena vraćamo prednost na 10 pogodaka (28:18, 31:21), te u konačnici dolazimo do pobjede 32:24 i nova dva boda.

Suknaić s 9, Maras i Pavelić s po 4, Jelić s 3, te Kovačević, Udiljak, Milković T., Milković P., Antić i Vukelić s po 2 pogotka bili su napadački najefikasniji.