Državni zavod za statistiku osigurao nam je još jedan povrat papira.

Državni zavod za statistiku u Gospiću zatvara svoj ured, te su nam pripremili svu svoju arhivu koja je bila za otpis i ponudili da odradimo povrat papira. Prijedlog smo, naravno, prihvatili. Naši članovi, 20-ak djevojčica 2004. i dječaka 2006. godišta, sudjelovali su u prijenosu papira s 2. kata zgrade Grada Gospića u prijevozno sredstvo s kojim smo u Metis d.d. u Otočac prevezli 1350 kilograma papira. Budući 1 kilogram papira u otkupu vrijedi 20 lipa, uprihodili smo 234,36 kuna kojima ćemo već ovaj vikend pokriti određene troškove sudjelovanja na turnirima naših najmlađih u Opatiji, Zagrebu i Velikoj Gorici.

Ponosni smo što smo još jednom prepoznati i po svom radu izvan oblasti rukometa, te se ovim putem na tome i zahvaljujemo.