Naš najmlađi član seniorske ekipe Mihael Pielić (15 godina) pretrpio je tešku ozljedu desnog koljena tijekom utakmice protiv RK Krajina (Cazin) na I Međunarodnom rukometnom turniru u Cazinu. Prvi pregledi su pokazali da su pukli ligamenti, a MR će pokazati što je s meniskom i hrskavicom. Operacija je najavljena za 2 mjeseca, a po svemu sudeći nakon nje slijedi dugi jednogodišnji oporavak.

“Doč”, kako ga od milja zovu suigrači, je već sada izrastao u velikog sportaša, radnika koji ne propušta i ne zabušava na treninzima, veliku i poštenu osobu. Iako već duže vrijeme trenira sa seniorima, ove pripreme je pokazao da zaslužuje veću minutažu i odgovorniju ulogu na lijevom krilu. Na žalost nasrtajem protivničkog igrača je došlo do ozljede zbog koje će izbivati sijelu narednu sezonu, ali uvjereni smo i iz nje izaći još čvršći i jači.

DOČ, TVOJA “OBITELJ” JE UZ TEBE!!!