Dječaci “A” pobjedama ušli u drugi dio sezone.

 

Nakon zimske stanke polako kreću obveze svim našim grupama. Dječaci “A” u nastavak sezone ulaze s par izmjena. Umjesto Zvonimira Kneževića trener ekipe je Vanja Antić, a ekipa je jača za Gabriela Rajiča, kružnog napadača, koji je do sada branio boje Vrbovskog.

U nedjelju, 21.1.2018. godine, odigrane su prve utakmice u novoj godini i to u organizaciji lige Primorsko – goranske županije. Snage smo odmjerili s ekipama Selca i Kastva, te ostvarili dvije uvjerljive pobjede.

Cilj je bio isprobati igrače na više pozicija u napadu i obrani kako bi trener Antić dobio što bolji uvid mogućnosti igrača i cijele ekipe.

Na golu je brojnim obranama sigurnost pokazivao Ante Stilinović, dok su najefikasniji bili Nikola Kovačević i Luka Delišimunović s po 9, te Josip Klobučar i Luka Maras sa po 7 pogodaka.

 

RK GOSPIĆ – RK SELCE 20:9 (12:3)

RK GOSPIĆ – RK KASTAV 24:3 (11:2)