U Senju su u subotu, 9. travnja 2022. godine, u organizaciji ŽRK Vinodol odigrane utakmice 9. kruga 1. HRL zapad za djevojčice U12. Gospićanke su za protivnice imale ŽRK Sisak i ŽRK Samobor, a samo su ih pobjede držale u igri za nastavak sna o plasmanu na državnu završnicu.

Odličan pristup svih igračica trenerice Antonije Matić donijele su pun plijen i nova četiri boda uz visoku gol razliku za trenutačno 6. mjesto na ljestvici uz 2 do 4 utakmice, odnosno 1 do 5 bodova manje od ekipa koje su trenutačno pozicionirane ispred mladih gospićkih rukometašica.

U narednim vikendima slijedi odigravanje preostalih 6 susreta za koje se ekipa Gospića nada da će im donijeti nove bodove i plasman na turnir najboljih, na turnir za prvaka Hrvatske.

RK GOSPIĆ – ŽRK SISAK 36:5 (21:2) – Rukavina (8), Gučanin (7), Vukelić S. (6), Ivančić (5), Fajdić (3), Kulaš (3), Grdošić (2), Zec (1), Vukelić M. (1)

ŽRK SAMOBOR – RK GOSPIĆ 16:32 (6:15) – Rukavina (13), Gučanin (6), Ivančić (4), Kulaš (4), Vukelić S. (3), Grdošić (2)