Bio je gušt!!! 🙂Uspjeli smo nakon više godina okupiti igrače koji su kroz povijesti našega kluba bili aktivni rukometaši, a sada ljudi s navršenih 35 godina i stariji, te organizirati prijateljski susret protiv veterana RK Selce. Cilj je bio okupiti stare poznanike, podsjetiti ih da su i oni nekada bili rukometaši povezati ih onom strasti koju u sebi imaju cijeli život, rukometom. I uspjeli smo. Na tribinama se našlo 70-ak ljudi, mahom sadašnjih članova RK Gospić , ali i onih znatiželjnika, zaljubljenika u sport.
Rezultat je bio u drugom planu, bar smo tako mislili prije početka utakmice tijekom koje smo mogli vidjeti lijepih napadačkih rješenja, pogodak Ivice Pleše “s gola na gol”, čvrste obrane i odlične reakcije golmana. Poveli su veterani Gospića pogotkom Ivice Mraovića no gosti iz Selca ubrzo prelaze u vodstvo koje su do kraja utakmice povećavali do konačnih 6:14. Poraz ne treba čuditi budući su naši veterani vidno stariji od protivničkih igrača no borba koju su pokazali na terenu jednaka je pozitivnom rezultatu. Glavni razlozi poraza naših veterana su kod gostiju odlični golman Zoran Antić koji je obranio mnoštvo “zicera”, te raspoloženi Igor Matošić sa 7 postignutih golova.
U našim redovima je također bio odličan golman Boško Vurdelja, dok je Ivica Mraović postigao 3 pogotka.

Nakon odigrane utakmice poveli smo selčane u Smiljan u posjet MC Nikola Tesla, te kasnije na zajedničko druženje.

Nadamo se da ćemo s ekipom veterana u budućnosti sve aktivnije sudjelovati u ovakvim i sličnim druženjima.