Rukometni klub “Selce” već desetu godinu zaredom 1. svibnja na igralištu „Matkino“ organizira veteranski rukometni turnir u spomen na svoje prerano preminule igrače Darija Stipeča i Edija Jeličića.

Dario i Edi preminuli su 2007. godine u razmaku od samo dva mjeseca, a ostavili su neizbrisiv trag u povijesti kluba i rukometa na tom području. Ove godine na turniru su se uz naše veterane okupili i veterani iz Dubovca, mješovita momčad Rijeka-Senj i veterani Selca. Rezultat je kao i uvijek bio u drugom planu, premda nikome nije bilo svejedno hoće li izgubiti ili pobijediti.
U ekipama je bilo dosta još uvijek aktivnih igrača, a moglo se vidjeti mnoštvo atraktivnih poteza nekad sjajnih rukometaša koji su podsjetili na svu ljepotu rukometnog sporta. Nakon odigranih utakmica održano je prigodno druženje i prisjećanje rukometaša na dobra stara vremena.
Naša ekipa je pobjedom i porazom zauzela 3. mjesto na turniru.