Odličnim igrama do 2. mjesta!

 

Odigrane su XI Igre prijateljstva koje su ove godine održžate u Sloveniji. S jednom svojom regijom sudjelovali su Slovenija, Bosna i Hercegovina, Austrija (umjesto Mađarske) i Hrvatska te se natjecali u nogometu, rukometu, koššarci, stolnom tenisu i ššahu. Mogli su sudjelovati igrači (djevojčice i dječaci rodjeni 1997. godine i mlađi).
Rukometna ekipa Ličko-senjske žžupanije bila je, uz nekoliko našših igrača, sastavljena i od igrača RK Senj te ostvarila odličan rezultat pobijedivšši 2 od 3 utakmice što je bilo dovoljno za 2. mjesto.
Bilo smo hendikepirani za izostanak Filipa Begića, dok nam se vrlo važžan igrač Andrija Orlić ozlijedio na samom početku prve utakmice što nam je uvelike otežžalo rotaciju i odmor igrača tijekom utakmica.
Najzapažženiji su bili Ivan Jelić sa ukupno 23 postignuta pogotka, dok su Ante Troskot i Ivan Vlatković dodali 9 odnosno 8 pogodaka.