Osvojenim 14. mjestom na Prvenstvu Hrvatske ostvaren je ogroman uspjeh koji se da očitati s lica mladih rukometaša!!!

Dječaci (superminići) našega kluba su sudjelovali na 13. otvorenom prvenstvu Hrvatske u rukometu koje se održavalo u Karlovcu i ostvarili izuzetan rezultat osvojivši 14. mjesto. Bili smo smješteni u grupu D zajedno s RK Virovitica, RK Buje i RK Vučići te uvjerljivo zauzeli prvo mjesto visokim pobjedama i direktbo ušli među 16 najboljih ekipa Hrvatske.

RK Gospić – RK Virovitica 17:3

RK Gospić – RK Vučići (Zagreb) 11:7

RK Gospić – RK Buje 15:5

U 1/8 finala nam je ždrijeb donio jednu od naboljih ekipa hrvatske u tom godištu RK Poreč. Bila je to tvrda utakmica u kojoj su naši rukometaši poveli 2:0. U 8. minuti utakmice (igra se 10 minuta) gube 6:5 te se zbog nekoliko brzopletosti razlika povećava do konačnih 9:5.

Budući su pojedini klubovi u ovom stadiju natjecanja poraženi većom razlikom naša ekipa je zauzela 14. mjesto u konkurenciji 52 ekipe iz cijele Hrvatske.