Filip Begić na meti RK Zamet!!!Ekipa OŠ dr. Jure Turića (ŠSD Velebit) prodvođena našim rukometašima Filipom Begićem, Antom Troskotom, Mihćlom Pielićem i Nikolom Milinkovićem odigrali su utakmice poluzavršnog natjecanja OŠ u rukometu koje se odvijalo u Rijeci- Centar Zamet. Još su sudjelovali i ŠSD Zamet (Rijeka), ŠSD Grabrik (Karlovac), ŠSD, Veruda (Pula).

Rezultati:
ŠSD Velebit – ŠSD Grabrik 15:21
ŠSD Velebit – ŠSD Veruda 12:22

Unatoč osvojenom 4. mjestu izuzetno nas je razveselila i učinila ponosnim vijest da je naš Filip Begić svojim odličnim igrama jako zainteresirao voditelja rukometne škole RK Zamet, jedne od najboljih rukometnih škola u Hrvatskoj, te je njegov prelazak u klub koji je dao mnoštvo reprezentativaca i čije se sve selekcije natječu u 1. ligama HRS-a gotovo sigurna stvar.
Velike čestitke!