U nekompletnom sastavu do neodlučenog rezultata!

U sklopu 10. kola III HRL zapad odigrana je utakmica u kojoj smo ugostili ekipu Buzet II te ostvarili neodlučeni rezultat 34:34 (18:18). Bez odsutnih Igora Radakovića, Nikole Šimunića i Ivana Špehara, ozlijeđenih Marijana Lulića i Marka Šimića te s ozlijeđenim Vanjom Antićem krenuli smo na put prema novoj pobjedi, no nismo uspjeli i možemo biti kritični isključivo sami prema sebi. Otvorili smo utakmicu sa slabom obranom i s dosta grešaka u napadu koje su se pretvarale u kontre gostiju koje je odličnim reakcijama zaustavljao golman Marko Brkljačić. Iako igrači Buzeta tijekom prvog poluvremena niti jednom nisu prešli u vodstvo možemo biti nezadovoljni s pokretljivošću i agresivnošću u obrani što govori i činjenica da smo primili čak 18 pogodaka tijekom prvih 30 minuta igre. U drugo poluvrijeme ulazimo odlučnije te  se golovima Marijana Jelića brzo odvajamo na 2 razlike (20:18), no ulazimo u crnu rupu što protivnici kažnjavaju i prelaze u vodstvo 28:32. Nakon ulaska mladog golmana Martina Kolačevića (nekoliko sjajnih obrana u završnici)  i dogovora na time-out-u odigravamo onako kako smo trebali od samoga početka utakmice i dolazimo do 34:34 te ne uspijevamo realizirati pobjedonosnu polukontru nakon ukradene lopte u zadnjih 7 sekundi utakmice.
U našim redovima su najefikasniji bili Marijan Jelić s 10, te Aleksandar Antić i Mate Pavelić s po 6 pogodaka.