Najbolje odigranom utakmicom ovog dijela sezone do najveće pobjede i nova dva boda!!!

U utakmici 12. kola III HRL zapad protiv RK Buje `53 goste smo ispratili pobjedom rezultatom 30:21 (15:12). Krenuli smo samouvjereno i samopouzdano što je rezultiralo činjenicom da protivnici niti jednom, osim kod rezultata 0:0, nisu imali pozitivan rezultat. Poveli smo 2:0 te do 20 minute utakmice imamo visokih 12:6 a kasnije i 14:8 te opet dolazi do situacije da se opuštamo što protivnici koriste i na odmor odlazimo pri rezultatu 15:12. U nastavku nismo dozvolili sličan scenarij. Vrlo pokretljivom i čvrstom obranom te na krilima golmana Martina Kolačevića (22 obrane) 9 minuta ne primamo pogodak pa se odvajamo na 18:12 i rutinski dovodimo utakmicu kraju rezultatom 30:21. Najefikasniji su u našim redovima bili Mate Pavelić sa 7, Ivan Špehar i Marijan Jelić sa po 6 i Igor Radaković sa 5 postignutih golova. Zahvaljujemo se svim ljudima u gledalištu koji su u zadnjim minutama utakmice svojim 10-ak sekundi dugim pljeskom pokazali da svoje zadovoljstvo i povezanost s igračima i rukometom. U nastavku prvenstva vas očekujemo u još većem broju.