Previsok poraz u odnosu na prikazanu igru!!!

U Rijeci smo odigrali prvo kolo nastavka prvenstva te ostvarili poraz rezultatom 37:25 (15:11). Iako bez pola ekipe, otputovali smo u Rijeku predstaviti se u što boljem svjetlu što nam je većinu utakmice i uspjevalo. U 22. minuti utakmice se približavamo na 11:10 te emo prisilili domaćeg trenera na time-out koji je urodio plodom budući su protivnici na poluvrijeme  otišli pri rezultatu 15:11. Cijelo drugo poluvrijeme su domaćini bili u prednosti od 5-6 pogodaka prednosti. U želji da probamo ostvariti što manji zaostatak dolazi do nekoliko brzih grešaka te se ekipa Pećina na kraju utakmice odvojila na 37:25.
Bez Radakovića, M. Jelića, Šimunića, Brkljačića, I. Špehara, a većim dijelom utakmice s petoricom 15-ogodišnjaka možemo ovaj poraz prihvatiti na zadovoljavajući način.