Dvije pobjede, 4 boda, sreća i veselje!!!

U Gradskoj sportskoj dvorani u Gospiću se odigrao 6. krug II HKRL zapad. Odigrali su naši kadeti utakmicu poretkola protiv RK Rovinj te su po redovnom programu 6. kola osim protiv RK Senj trebali igrati i protiv RK Crikvenica koja je u zadnji trenutak uspjela odgoditi svoje sudjelovanje.

Prvu utakmicu igrali smo protiv RK Senj te ostvarili pobjedu rezultatom 33:24 (18:9). Poveli smo od samoga početka te je razlika u našu korist već na poluvremenu narasla na +9. U drugom poluvremenu su dečki samo održavali rezultat te se zadržali na već spomenutoj razlici.

Druga utakmica je bila protiv RK Rovinj. Počeli smo čvrsto, agresivno i brzo kao i prethodnu utakmicu te već u 13. minuti utakmice poveli 12:5. Dolazi do opuštanja te se gosti do poluvremena  vraćaju na -3 (19:16). Igralo se “gol za gol” zadnjih 10-ak minuta utakmice kada naši dečki pojačavaju ritam te odlaze na 29:23 i osiguravaju pobjedu rezultatom 31:27.

Uz standardno dobre golmane Martina Kolačevića i Marija Delača najzapaženije uloge imali su Ivan Jelić sa 15, Filip Begić 13, Klaudio Bašić 11, Ante Troskot 9 i Marijan Lulić sa 7 postignutih golova.