Gostujući golman s “milijun” obrana donio gostima uvjerljivu pobjedu i 2 boda!!!

Došla je na red i prva domaća utakmica u proljetnom dijelu prvenstva a protivnik je bila ekipa Kanfanar-Marića koja zauzima 2. mjesto budući je ekipa Kvarner-Kostrene odustala od natjecanja. U utakmicu smo ušli gotovo kompletni budući su nam nedostajali Marijan Jelić i Ivan Špehar. Loše smo otovrili prve minute utakmice te gosti odmah odlaze na 0:4 no tu se budimo i čvrstom obranom i brzim napadima dolazimo do izjednačenja (7:7). Ponovno posustajemo i gosti samo zahvaljujući svom golmanu Bosazziju koji je branio “čuda” odlaze na poluvrijeme pri vodstvu 9:14.
U drugom dijelu dolazi do lagane nervoze gdje gubimo nekoliko lopti, dok je protivnički golman nastavio sakupljati “bezbroj” obrana te utakmica završava pobjedom gostiju rezultatom 20:29.
Borba nije bila upitna, no jednostavno nije bio naš dan.
U našim redovima su najefikaniji bili Aleksandar Antić sa 6, te Ivan Jelić i Vanja Antić s po 4 pogotka.
Zahvaljujemo se publici (100-tinjak) koja nas je bodrila do samoga kraja utakmice.