Očekivani porazi uz vidljiv napredak u igri!!!

Kadeti su ugostili RK Rovinj, RK Matulji i RK Buzet te imali jako težak posao igravši protiv prvoplasirane ekipe Matulja i trećeplasirane ekipe Buzeta.

U prvu utakmicu, protiv RK Buzet, ušli smo čvrstom obranom i brzim napadom što nakon 15 minuta utakmice rezultira visokim vodstvom (8:2), no neobjašnjivo usporavamo igru i prestajemo igrati, kao da smo se zadovoljili početnim rezultatom što gosti koriste, preokreću i pobjeđuju rezultatom 21:29.

Protiv ekipe Matulja igralo se već sljedeću utakmicu te je vrijeme za odmor bilo minimalno. Odlično su se naši kadeti držali prvih 15-ak minuta utakmice (5:8) no ponestaje snage a samim time i motivacije, te utakmica završava visokom pobjedom gostiju (34:16).

Ukupno su najefikasniji u našim redovima bili Ivan Jelić sa 10, Filip Begić sa 7 i Marijan Lulić s 5 pogodaka.