Naši seniori su u subotu, 25.2.2017. godine, domaćom pobjedom protiv MRK Arena (35:33) potvrdili gostujuću i učvrstili se u sredini ljestvice. Pred 250 gledatelja naši su dečki cijelu utakmicu bili u prednosti i po 5 pogodaka. Cijela ekipa je dala veliki doprinos ovom rezultatu, dok su najefikasniji bili Ivan Jelić s 9, Marin Čović sa 7 i David Stipetić sa 6 pogodaka.

Visoka očekivanja postavljena su od samog početka utakmice gdje su se naša ekipa odmah odvojila na 3, pa na 5 pogodaka prednosti (4:1, 7:2). Uz vrlo dobar napad, do kraja prvog poluvremena uspijevamo zadržati i koncentraciju u obrani gdje smo primili zadovoljavajućih 12 pogodaka (16:12). U drugom poluvremenu nastavljamo istim ritmom i održavanmo prednost, dok su mnogobrojni gledatelji mogli vidjeti dosta slabije obrane (40 pogodaka), a samim time i zanimljiviju utakmicu. Gosti su se u završnici ipak uspjeli približiti na -2 (32:30), no Marin Čović s 2 i Ivan Jelić s 1 pogotkom „izazivaju“ spontani pljesak publike i potvrđuju novu pobjedu.