U utakmici 15. kola II HRL zapad naši su seniori upisali novi domaći poraz i produžili negativan niz. Ekipa Verude je ostvarila pobjedu od 7 pogodaka razlike i dodatno zakomplicirala situaciju na vrhu ljestvice.

Gosti iz Pule su vodstvo s početka utakmice (4:1), unatoč veoma raspoloženom Brkljačiću na našem golu, održavali tijekom većeg dijela utakmice, a u posljednoj četvrtini utakmice i povećali na nedostižnih i visokih 7 pogodaka. Imali su naši igrači krajem prvog poluvremena veliku priliku preokrenuti tijek utakmice u svoju korist, no odličan period u kojemu smo došli do poravnanja (11:11) nije potrajao do kraja poluvremena, te na odmor odlazimo sa zaostatkom od 3 pogotka (12:15). U drugom dijelu smo se držali do 15:17, no novom serijom obrana gostujućeg golmana Čopića (ukupno 21 obrana) Puljani odlaze na nedostižnih 9 pogodaka prednosti (28:19). Do kraja utakmice uspijevamo samo umanjiti razliku i stisnuti ruku protivnicima na zasluženoj pobjedi.

Najefikasniji su u našim redovima bili Mate Pavelić sa 6, te Ivan Jelić i Vanja Antić s po 5 pogodaka.