U subotu, 25.3.2017. godine, su u Rijeci svoje utakmice odigrale 3 naše ekipe. Dječaci i djevojčice 2004. godišta su nastavili svoj put u ligi Primorsko-goranske županije, a mlađi kadeti u 1.HMKRL zapad.

LIGA PRIMORSKO-GORANSKE  ŽUPANIJE

DJEČACI

RK ZAMET I – RK GOSPIĆ 10:17

RK GOSPIĆ – MRK ARBA 21:14

Dvije utakmice i dvije pobjede za učvršćivanje 3. mjesta na ljestvici s nadom da možemo prestići ekipu Trsata II na drugom mjestu. Klobučar s 12, Starčević s 9 i Kovačević sa 7 pogodaka bili su najefikasniji u našoj ekipi.

DJEVOJČICE

ŽRK LIBURNIJA OPATIJA I – RK GOSPIĆ 21:7

Božena Milinković je ugradila 3, a Danijela Šop 2 pogotka u poraz od veoma jake Opatije. 

 

1.HMKRL ZAPAD

RK GOSPIĆ – RK VIŠKOVO 19:26

RK BUZET – RK GOSPIĆ 19:33

Porazom od jedne od najjačih ekipa u Hrvatskoj i pobjedom protiv posljednje ekipe lige polako završavamo sezonu državne lige. Najefikasniji su u našim redovima bili Suknaić sa 16, Vukelić s 9 i Starčević sa 7 pogodaka bili su napadački najraspoloženiji.